Skontaktuj się z nami i zapytaj o montaż! - tel.: 14 623 06 18 lub 505 505 019 e-mail: biuro@ka-em.pl

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Stanowią jeden z najważniejszych elementów każdego budynku mieszkalnego czy firmowego i nie bez powodu są określane mianem jego wizytówki. Drzwi wejściowe, bo o nich mowa, to nie tylko niezwykle istotna część wyposażenia zapewniająca bezpieczeństwo domownikom, ale również „ozdoba”, która przyciąga wzrok i sprawia, że chce się wejść do środka. Rozwiązania proponowane przez Gerda, czyli firmę z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem, pokazują, że można stworzyć z jednej strony produkt charakteryzujący się wysokimi parametrami wytrzymałościowymi, a z drugiej strony zachować niesamowite walory wizualne.  

Drzwi Gerda

Drzwi zewnętrzne GERDA OPTIMA 60 RC2 HANOVER 6

Drzwi zewnętrzne GERDA OPTIMA  60 RC2 HANOVER 6
Drzwi zewnętrzne GERDA OPTIMA 60 RC2 HANOVER 6

Dostępność: dostępny na zamówienie

Cena: 4 080,00 zł
szt.

Drzwi zewnętrzne GERDA OPTIMA 60 RC2 UPPSALA 1

Drzwi zewnętrzne GERDA OPTIMA  60 RC2 UPPSALA 1
Drzwi zewnętrzne GERDA OPTIMA 60 RC2 UPPSALA 1

Dostępność: dostępny na zamówienie

Cena: 2 662,00 zł
szt.

Drzwi zewnętrzne GERDA OPTIMA 60 RC2 W00 płaskie

Drzwi zewnętrzne GERDA OPTIMA  60 RC2 W00 płaskie
Drzwi zewnętrzne GERDA OPTIMA 60 RC2 W00 płaskie

Dostępność: dostępny na zamówienie

Cena: 2 400,00 zł
szt.

Drzwi antywłamaniowe Gerda to synonim bezpieczeństwa

Polskie przedsiębiorstwo od wielu lat projektuje rozwiązania, które mają za zadanie zaspokoić potrzeby klientów w zakresie bezpieczeństwa. Efektem tych działań są nowe patenty obecne w kolejnych liniach produktowych, dzięki czemu każdy właściciel domu może spać spokojnie. Najlepszym potwierdzeniem tych słów są dostępne w naszym asortymencie drzwi antywłamaniowe Gerda z serii Thermo Premium oraz Thermo Prime. Charakteryzują się one niezwykle solidną metalową konstrukcją wewnętrzną, która zapewnia doskonałe parametry termiczne. Prezentowane modele z tej linii sprawdzą się zarówno w klasycznym, jak i nowoczesnym budownictwie. Każdy z oferowanych wariantów podniesie prestiż budynku i odda indywidualny charakter domu.

Drzwi wejściowe Gerda Optima

Wśród naszych propozycji na uwagę zasługują również drzwi wejściowe Gerda z serii Optima. Zostały one stworzone z myślą o największym komforcie użytkowników. Modele składające się na tę linię produktową zaprojektowano w taki sposób, by zapewnić najlepszą ochronę przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. W tym celu drzwi zewnętrzne Gerda z serii Optima mogą poszczycić się konstrukcją stworzoną w oparciu o najnowocześniejsze technologie, w której zastosowano stalowo-drewniane oraz aluminiowe ościeżnice. To wszystko przekłada się na wysokie parametry termiczne proponowanych rozwiązań. Ponadto każdy model z tej linii charakteryzuje się pięknym wzornictwem i dbałością o najmniejszy detal. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl